Sypialnia

Sypialnia to miejsce odpoczynku i relaksu, to tu spędzamy 1/3 życia. Tu powinien panować spokój i wygoda- warto urządzić ją tak aby co noc chciało się do niej wracać.

Dobry mebel na dobry sen i nie tylko. Warto zatem zadbać o dobre meble, które umilą zarówno odpoczynek po wyczerpującym dniu jak i zapewnią dobry humor każdego ranka. Te, które my produkujemy cechują klasyczne kształty z delikatnie zaokrąglonymi krawędziami. W swojej ofercie mamy również meble nowoczesne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dla tych, którzy podążając za współczesnymi trendami – podkreślają zarówno charakter mebla, jak i pomieszczenia, polecamy prostą bryłę.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
Pielęgnacja

Zwróć uwagę na to jakie środki czystości wybierasz do czyszczenia powierzchni. Zewnętrzne elementy szaf i mebli najlepiej na początku przetrzeć na sucho lub ewentualnie lekko wilgotną szmatką. Dopiero po tej czynności czyścimy środkami przeznaczonymi do pielęgnacji powierzchni. Pamiętaj aby dobrać preparat do czyszczonej powierzchni. Pamiętaj by środków czystości nigdy nie nanosić bezpośrednio na meble, w niektórych przypadkach po bezpośrednim naniesieniu preparatu czyszczącego na mebel może dojść do miejscowego odbarwienia, a przy preparatach o dużej zawartości wody do uszkodzenia struktury przez rozwarstwienie.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zadzwoń lub napisz, aby porozmawiać — chętnie pomożemy!

Open chat