Garderoba

Wykonujemy szafy na dowolny wymiar, pod konkretne miejsce. Zabudowa, która zapewnia miejsce na przechowywanie i organizację to dopełnienie każdego wnętrza. Wykonywane przez nas szafy mogą być montowane niemal w każdym pomieszczeniu. Oferujemy różne rozwiązania, drzwi przesuwane, uchylne lub łamane, różnorodną kolorystykę i materiały. Nic nie stoi na przeszkodzie by stworzyć kombinację drzwi w jednej zabudowie.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Gdy zdecydujemy się na szafę do danego pomieszczenia, warto zastanowić się nad ważną kwestią, a mianowicie co będziemy w niej przechowywać. Pomocne w tym względzie może się okazać stworzenie listy ubrań, rzeczy, dodatków itp.. Lista bardzo pomoże podczas projektowania szafy i pozwoli określić, ile i jakich elementów wyposażenia takiej zabudowy rzeczywiście będzie potrzeba.

Podczas planowania przestrzeni szafy należy pamiętać o:

  • Drążki z wieszakami są bardzo pomocne przy rozdzieleniu od siebie ubrań.
  • Półki, dzięki nim w szafie możemy zagospodarować miejsce wedle własnego uznania.
  • Szuflady, gdzie niewielkie przedmioty oraz odzież, które dość trudno utrzymać w porządku, będą miały swoje miejsce.
  • Akcesoria np. wysuwane druciane kosze, metalowe ażurowe półki.
Pielęgnacja

Jednym z kluczowych elementów pozwalających na zwiększenie żywotności mebli jest ich prawidłowa konserwacja i pielęgnacja. W torach dolnych szaf przesuwnych gromadzi się kurz, który z czasem ogranicza płynność otwierania i zamykania. Pamiętaj o regularnym czyszczeniu prowadnic by nie dopuścić przez zaniedbanie do szybszego zużycia się elementów jezdnych.

Zewnętrzne elementy szaf i mebli najlepiej na początku przetrzeć na sucho lub ewentualnie lekko wilgotną szmatką. Dopiero po tej czynności czyścimy środkami przeznaczonymi do pielęgnacji powierzchni. Pamiętaj aby dobrać preparat do czyszczonej powierzchni. Pamiętaj by środków czystości nigdy nie nanosić bezpośrednio na meble, w niektórych przypadkach po bezpośrednim naniesieniu preparatu czyszczącego na mebel może dojść do miejscowego odbarwienia, a przy preparatach o dużej zawartości wody do uszkodzenia struktury przez rozwarstwienie.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zadzwoń lub napisz, aby porozmawiać — chętnie pomożemy!

Open chat