Firma Tonix Meble Szczurek niemal od samego początku istnienia podejmuje działania filantropijne mające na celu wspieranie lokalnej społeczności, a w szczególności dzieci i młodzież. Czynnie uczestniczy wystawiając zakładową drużynę piłkarską na licznych Turniejach charytatywnych tj. “Gramy dla Matiego”, “Małopolski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Właściciela Fabryki” i wielu podobnych imprezach.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Wszystkie działania wspierające sport mają na celu nie tylko propagowanie zdrowego trybu życia, pomoc w organizacji wolnego czasu dla lokalnej społeczności ale przede wszystkim pomoc najbardziej potrzebującym.

Z racji tego, że Stanisław i Krystian Szczurek dwóch z pośród trzech właścicieli firmy Tonix zasiada w zarządzie Ludowego Klubu Sportowego Rudnik, firma czynnie włącza się w przygotowania i organizację różnych imprez sportowych i obchodów działalności klubu. Tak samo miało miejsce podczas świętowania 40 lecia klubu w 2013 roku. Impreza okazała się wielkim sukcesem, integrując zarówno środowisko sportowców jak i mieszkańców Rudnika i okolic.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zadzwoń lub napisz, aby porozmawiać — chętnie pomożemy!

Open chat