Kuchnia

Kluczowe miejsce ogniska domowego, w którym nie tylko jada się posiłki ale często przyjmuje gości i rozwiązuje trudne tematy. Dlatego warto zadbać o przyjazną, ciepłą atmosferę tego pomieszczenia.

Znakomitym rozwiązaniem będzie tutaj kuchnia dostosowana do Twoich potrzeb, która sprawi, że pokochasz ją jeszcze bardziej. Z Nami z łatwością umeblujesz każdą przestrzeń. Nasze rozwiązania mebli kuchennych dostosujemy bez względu na to czy jesteś właścicielem małego aneksu czy dużej i przestronnej kuchni.

Oferujemy systemy drzwi przesuwnych oraz uchylnych z “cichym domykiem”. Istnieje wiele wariantów dekoru, wypełnienia zarówno drzwiczek, jak i frontów, dlatego bez kłopotu uda się dopasować je do wystroju wnętrza. Bogaty wybór blatów, płyt oraz akcesoriów ułatwi sprawne i harmonijne dobranie tych elementów. Akcesoria takie jak wysuwane druciane kosze oraz metalowe ażurowe półki są bardzo praktycznymi elementami wyposażenia. Szuflady, gdzie niewielkie przedmioty kuchenne będą miały swoje miejsce. To wszystko powoduje, że kuchenne meble na wymiar stają się bardziej funkcjonalne i doskonale dopasowane do potrzeb klienta.

Każdy dom ma takie miejsce, które można nazwać sercem rodziny lub domowym zakątkiem, jest to przeważnie kuchnia. Optymalne rozplanowanie tego pomieszczenia, a także jego wyposażenie jest więc ważne zarówno dla tych, którzy będą tam gotować, jak i tych, którzy będą tylko jeść.

Nawiązując do tego i wychodząc na przeciw oczekiwaniom ciągle wzbogacamy naszą ofertę o nowe rozwiązania. Oferujemy np. elementy do zabudowy w tym sprzęt elektroniczny wiodących marek na rynku polskim i europejskim. Ciągle stawiamy sobie nowe wyzwania, które podnoszą nasze możliwości i dają dobry bodziec do tworzenia nowych rozwiązań w oparciu o zdobytą wiedzę.

Zapytaj Naszego pracownika przy pomiarze

Przy pomiarze koniecznie poproś o pokazanie zestawu wzorników kolorów, struktur, wykończeń, akcesoriów oraz poproś naszego pracownika o poradę. Nasi pracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą i potrafią doradzić w procesie podejmowania decyzji odnośnie zagospodarowania szafek elementami akcesoriów. Akcesoriów do mebli jest ogromna ilość dlatego na naszych stronach skupiliśmy się jedynie na pokazaniu tematycznym zagadnienia.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zadzwoń lub napisz, aby porozmawiać — chętnie pomożemy!

Open chat