Deweloperzy

Duże zapotrzebowanie na nowe mieszkania spowodowało znaczny rozwój na rynku budowlanym. Co roku oddawane są kolejne mieszkania i domy. Obecnie standard oddawanych domów i mieszkań zaczął się diametralnie zmieniać, poza białym montażem klienci oczekują od spółdzielni mieszkaniowych, developerów czegoś więcej w kwestii wyposażenia wnętrz.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Firma Tonix wdrożyła nową usługę skierowaną bezpośrednio do developerów i spółdzielni mieszkaniowych. Dzięki kompleksowej obsłudze wielu mieszkańców Firma Tonix może zaproponować developerom oraz spółdzielniom mieszkaniowym bony rabatowe dla klientów na kompleksowe wyposażenie w meble firmy Tonix sprzedawanych mieszkań.

Dzięki zdobytej wiedzy, dużemu parku technicznemu, znakomitym materiałom użytym do produkcji, nieskończonej ilości dodatków, indywidualnemu podejściu do klienta, pomiarom, produkcji i montażowi jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę. Współpracujemy również przy wykonywaniu i aranżacji mieszkań pokazowych. Taka forma współpracy cieszy się dużym powodzeniem zarówno wśród inwestorów jak i klientów indywidualnych.

Dysponujemy wieloma grupami montażowymi, gwarantujemy wysoką jakość i terminowe wykonanie.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza w temacie wpisując “Developer – Zapytanie”

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zadzwoń lub napisz, aby porozmawiać — chętnie pomożemy!

Open chat