Architekci

Wymarzony dom i wymarzone w nim świetnie zagospodarowane pomieszczenia to oczekiwania nabywców. Rolą architekta jest zorganizowanie przestrzeni życiowej, która ma być spełnieniem oczekiwań. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak czasem ciężko sprostać tym oczekiwaniom i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Produkowane przez nas elementy gotowe jak można określić np. krzesła, stoły, komplety stołowe, wypoczynki, fotele jak również elementy na wymiar w znacznym stopniu ułatwiają pracę architektom i aranżerom wnętrz. Dopasowujemy się do potrzeb klienta indywidualnego dlatego wszelkiego typu niestandardowe wykonania zabudowy wnętrz nie są nam obce.

Jesteśmy więc odpowiedzią na potrzebę rynku jeśli chodzi o jakość, mobilność i terminowość. Różnorodność materiałów, akcesoriów, sprzętu AGD do zabudowy stawia nas w roli kompleksowego wykonawcy mebli użytkowych przeznaczonych do kuchni, łazienki, pokoju dziennego, sypialni oraz innych pomieszczeń.

Dodatkowo z tytułu nabytych doświadczeń świetnie sprawdzmy się w produkcji mebli do restauracji, barów, pubów, hoteli, zajadów, dworków itp. Posiadając bogate zasoby wzorów krzeseł idealnie wpasowujemy się w firmę, która jest wstanie wyprodukować i dostarczyć meble oraz krzesła do takich instytucji jak ośrodki kultury, urzędy, biura.

Stanowimy więc idealne rozwiązanie dla architektów, którzy mogą pełnić rolę projektantów pozyskujących zamówienia i sporządzających projekty. Doskonale sprawdza się też model, w którym nasza firma na zlecenie architekta po jego wytycznych przygotowuje projekt do wdrożenia i realizacji w Firmie Tonix. Praca na programie “CAD Kuchnie” będzie dodatkowym atutem w współpracy z architektami.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza w temacie wpisując “Architekt – Zapytanie”

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zadzwoń lub napisz, aby porozmawiać — chętnie pomożemy!

Open chat