Vysoký popyt po nových bytoch spôsobil prudký rozvoj v oblasti stavebníctva. Každý rok sa odovzdávajú nové byty a domy. V súčasnosti sa štandard odovzdávaných nehnuteľností začal rapídne meniť. Okrem zariadenia kúpeľne a kuchyne, zákazníci očakávajú od bytových družstiev či developerov niečo viac, pokiaľ ide o interiéry.

Firma Tonix vychádza v ústrety týmto očakávaniam. Pripravili sme ponuku určenú pre developerov a bytové družstvá. Vďaka komplexnej obsluhe viacerých obyvateľov môže firma Tonix ponuknúť developerom a bytovým družstvám zľavy na komplexnú objednávku nábytku firmy Tonix do predávaných bytov.

Vďaka vedomostiam, bohato vybavenému výrobnému závodu, materiálom špičkovej kvality, nekonečnému počtu doplnkov, individuálnemu prístupu k zákazníkovi, meraniam, výrobe a montáži, môžeme poskytnúť skutočne komplexnú obsluhu. Spolupracujeme tiež pri realizácii a zariaďovaní ukážkových bytov. Taká forma spolupráce je veľmi populárna i obľúbená medzi investormi i individuálnymi zákazníkmi.

Máme k dispozícii viacero montážnych tímov, garantujeme vysokú kvalitu i včasnosť realizácie.

Ak máte záujem o spoluprácu s nami, vyplňte prosím formulár. V predmete správy uveďte "Developer - otázka"

Go to top

© Copyright 2014 Tonix Meble Szczurek