Vďaka tomu, že využívame len tie najlepšie nábytkové dosky dostupné na trhu, môžeme našim zákazníkom ponúknuť široké spektrum riešení. V našej ponuke nájdete dvierka a nábytkové dosky v desiatkach farebných prevedení, a hrúbkou 10, 18 alebo 28 mm, vrátane ohýbaných dvierok v rôznych prevedeniach. Vďaka neustále sa meniacim trendom v dizajne môžeme prezentovať interéry neopakovateľným spôsobom.

Rôzneho typu povrchy a dizajnérske novinky Vám prinášame vďaka najnovším technológiám. Nájdete u nás hladké povrchy štandardné, metalické, na vysoký lesk. Potlače na plochých dvierkach a doskách v prevedení na vysoký lesk vyzerajú naozaj perfektne. Prevedenie v podobe ihličnatých stromov alebo ako pásikavé prevedenia pripomínajúce drevo, sú ideálnym východiskom. Taký výber spôsobuje, že klient môže kreovať krásne nábytkové dosky a dvierka na skriniach, pričom môže spájať rôzne typy výplní a doplnkov.

Pri výrobe nášho nábytku používame produkty, prvky, dvierka, dosky len tích najlepších firiem dostupných na trhu. Vďaka tomu je náš nábytok výnimočne trvácny a bude Vám slúžiť po celé roky.Pri výrobe využívame skúsenosti:

 

blumeggergamethafnerhettich 

laguna nomet  pfleiderer


Srdečne Vás pozývame k oboznámeniu sa s našou ponukou. Na bočnom menu na ľavej strane kliknite to, čo Vás najviac zaujíma. Dodatočne ponúkame vstavané spotrebiče popredných značiek. Naše výrobky sú vybavené rôzného druhu príslušenstvom, doplnkami k nábytku, kľúčkami, pántami, nôžkami, pracovnými doskami, zásuvkami, doskami, kovovými rohmi, točivými poličkami, kolieskami, rubmi, kovovými skrutkami a mnohými inými doplnkami. Všetko závisí od očakávaní klienta a priestorových obmedzení miestnosti, v ktorej má byť nábytok.

Go to top

© Copyright 2014 Tonix Meble Szczurek