Dohodnite si s našim zamestnancom termín bezplatného merania. Počas stretnutia si dohodnete všetky potrebné detaily ohľadom vysnenej skrine, postele alebo iného nábytku. Navyše náš zamestnanec Vám ukáže vzorky materiálov, z ktorých pre Vás vyhotovíme nábytok.

Na základe meraní pripravíme pre Vás kalkuláciu, v ktorej sa zohľadnia zvolené materiály a špecifiká interiéru.

Neváhajte a zavolajte nám ešte dnes! Tel. č.: +48 12 357 20 31 (sadzby podľa ceníka operátora) alebo nám napíšte e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Spýtajte sa nášho zamestnanca počas merania

Na etape merania sa určite spýtajte na vzorky farieb, štruktúr, detailov, príslušenstva a nechajte si od nášho pracovníka poradiť. Naši pracovníci sa s Vami radi podelia o svoje skúsenosti a vedomosti, pomôžu Vám rozhodnúť ako rozmiestniť konkrétne príslušenstvo v skrinkách.

Nábytkárskeho príslušenstva je nezpočetné množstvo, preto sme sa na našich stránkach sústredili hlavne na to, aby sme Vám zhruba prezentovali niektoré oblasti. Viac informácií získate od nášho zamestnanca priamo počas merania.

*Na bezplatné meranie majú nárok len tie osoby, ktoré sa rozhodnú pre nábytok vyhotovený v našom závode.

Go to top

© Copyright 2014 Tonix Meble Szczurek