Firma Tonix Meble-Szczurek pôsobí na trhu od roku 1998. Vtedy sme spustili do prevádzky závod na výrobu nábytku. Hlavnou myšlienkou firmy bolo prinášať výrobky v perfektnom prevedení a zo špičkových materiálov. A teda nábytok najlepšej kvality, ktorý skutočne splní očakávania zákazníkov.Za tie roky si naša firma vypracovala pevné postavenie na trhu. Súčasne patríme medzi tých, ktorí prinášajú riešenia a výrobky v prevedení a so štandardmi spĺňajúcimi očakávania i tých najnáročnejších zákazníkov. Špecializujeme sa vo výrobe nábytku pod klienta, na objednávku. Módne trendy a vzory Vám ponúkame spolu s riešeniami, ktoré budú mať pozitívny vplyv na vzhľad miestností, zvýšia ergonómiu bývania a uľahčia používanie hotového nábytku.

Pri výrobe sa opierame taktiež o vzory, ktoré sme rokmi vypracovali. Väčšinu z nich si môžete pozrieť v katalógu výrobkov na našej internetovej stránke. Radi siahame aj po nové technológie, vrátane farebných potlačí na dvierkach. Táto novinka, ktorá je zaujímavou alternatívou pre klasické riešenia, si už podmanila nábytkársky trh.

 

Ponúkame Vám kuchynský nábytok, rohové sedačky, izbový nábytok, obývacie steny pre mládež, písacie stoly, komody, stoly, stolíky, stoličky.Naše výrobky charakterizuje široká škála farieb a prevedení, zaoberáme sa tiež meraním, montážou a prepravou. Zaručujeme Vám perfektný kontakt na každej etape výroby Vášho nábytku.

Firma Tonix Meble-Szczurek sa v súčasnosti intenzívne rozrastá. Novšie a modernejšie stroje na našom oddelení výroby sú zárukou vysokej kvality ponúkaných služieb. Súčasne dbame o to, aby kvalifikácie našich zamestnancov boli stále vyššie a aby naše výrobne možnosti boli stále väčšie.

Firma Tonix Meble-Szczurek, vďaka tvrdej a usilovnej práci, sa dnes môže pochváliť výbornými odporúčaniami mnohých spokojných zákazníkov. Svoje výrobky prezentujeme na veľtrhoch nielen doma ale aj v zahraničí /napr. „NÁBYTOK A BÝVANIE" v Nitre na Slovensku/.

Neváhajte - dozveďte sa viac o našej firme a využite našu ponuku.

 

Go to top

© Copyright 2014 Tonix Meble Szczurek