Dzięki korzystaniu z najlepszych płyt meblowych na rynku możemy zaoferować klientom najróżniejsze opcje. Proponujemy fronty meblowe i płyty w dziesiątkach kolorów i dekorach, których grubość wynosi 10, 18 lub 28 mm, w tym fronty gięte z elementami dekoru. Stale zmieniające się trendy wzornictwa, dają możliwość zaprezentowania wnętrza w niepowtarzalny sposób .

Dzięki korzystaniu z najnowszych technologii możemy zaproponować różne typy powierzchni i dodatkowego wzornictwa. Począwszy od standardowych gładkich, metalicznych, wykonanych na wysoki połysk. Doskonale prezentują się wydruki na powierzchniach płaskich frontach dodatkowo lakierowane i polerowane na wysoki połysk. Klasyczne dekory drzew iglastych, czy też prążkowane dekory drewnopodobne stanowią doskonałą bazę. Wszystko to sprawia, że klient może kreować atrakcyjne fronty przy meblach, drzwiach przesuwnych szaf, jak też łączyć rozmaite typy wypełnień i wykończeń.

W swoich wyrobach stosujemy produkty, elementy, fronty, blaty najlepszych firm na rynku. Dzięki zastosowaniu wiodących produktów nasze wyroby są niezwykle trwałe i dzięki temu mogą służyć na długie lata. W produkcji wykorzystujemy doświadczenie:

blumeggergamethafnerhettich 

laguna nomet  pfleiderer


Zapraszamy do zapoznania się szerzej z naszą ofertą. By tego dokonać prosimy o kliknięcie w wybrany element menu bocznego, które znajduje się po lewej stronie. Dodatkowo oferujemy sprzęt do zabudowy wiodących marek.  Nasze wyroby wyposażamy w akcesoria meblowe, dodatki do mebli, klamki, zawiasy, nóżki, blaty, półki, szuflady, płyty, okucia, półki obrotowe, kółka fotelowe, obrzeża, wkręty metalowe i wiele innych akcesoriów. Wszystko zależy od wymagań klienta oraz ograniczeń przestrzennych pomieszczenia do którego meble mają być przeznaczone.

Go to top

© Copyright 2014 Tonix Meble Szczurek