Umów się na bezpłatny pomiar z naszym pracownikiem. Podczas spotkania, będziesz mógł ustalić wszystkie niezbędne informację na temat wymarzonej szafy, łóżka lub innego mebla. Dodatkowo nasz pracownik dostarczy ci próbki materiałów, z których zostaną wykonane Twoje meble.

Na podstawie wykonanych pomiarów przedstawimy Ci dokładną wycenę, która uwzględni zarówno wybrane przez Ciebie materiały jak i specyfikę pomieszczenia.

Nie zwlekaj i zadzwoń już dziś tel.: +48 12 357 20 31 (standardowy koszt wg stawek operatora) lub napisz do nas maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapytaj Naszego pracownika przy pomiarze

Przy pomiarze koniecznie poproś o pokazanie zestawu wzorników kolorów, struktur, wykończeń, akcesoriów oraz poproś naszego pracownika o doradę. Nasi pracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą i potrafią doradzić w procesie podejmowania decyzji odnośnie zagospodarowania szafek elementami akcesoriów.

Akcesoriów do mebli jest ogromna ilość dlatego na naszych stronach skupiliśmy się jedynie na pokazaniu tematycznym zagadnienia więcej informacji uzyskają Państwo od naszego pracownika podczas konsultacji przy pomiarze.

*Bezpłatny pomiar przysługuje wyłącznie osobą, które zdecydują się na produkcje mebli w naszej Fabryce.

Go to top

© Copyright 2014 Tonix Meble Szczurek