Formularz kontaktowy

Kontakt

Formularz kontaktowy

Polityka Bezpieczeństwa: Wciskając przycisk "Wyślij List" znajdujący się poniżej formularza oświadczasz, iż wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez KRYSTIANA SZCZUREK, STANISŁAWA SZCZUREK oraz TOMASZA SZCZUREK  prowadzących działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej pod nazwą T.K.S.J."TONIX-MEBLE SZCZUREK" S.C., adres: Jaworniku 701, 32-400 Jawornik, NIP: 6811978010  w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Oświadczasz również, iż zapoznałeś/łaś się z Polityką prywatności. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką (*).

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

INFORMACJA O ADMINISTRATORZE I ZASADACH PRZETWARZANIA (Polityka prywatności)

My, KRYSTIAN SZCZUREK, STANISŁAW SZCZUREK oraz TOMASZ SZCZUREK  prowadzący działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej pod nazwą T.K.S.J."TONIX-MEBLE SZCZUREK" S.C., adres: Jaworniku 701, 32-400 Jawornik NIP: 6811978010 , jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych.

Cele i podstawy przetwarzania:

Przetwarzamy podane przez Ciebie dane (adres e-mail) w celu realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Odbiorcy danych:
Administrator danych może udostępniać Twoje dane podmiotom z nim współpracującym, np. firmie IT, firmie serwisowej sprzętu. Administrator udostępni również Twoje dane sytuacji, kiedy będzie to konieczne z uwagi na ciążący na nim obowiązek.

Przekazywanie danych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych:
Nie przekazujemy Twoich danych poza teren UE oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Okres przechowywania danych:
Twoje dane będziemy przetwarzać do czasu wycofania przez Ciebie zgody bądź realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia.

Twoje prawa:
Informujemy, że przysługuje Ci:
a) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii
b) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych
c) prawo do usunięcia danych
d) ograniczenia przetwarzania danych
e) prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych:
f) prawo do przenoszenia danych
g) prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych
W każdej chwili masz prawo cofnąć zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych, które przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.
W przypadku chęci realizacji powyższych praw, prosimy o kontakt drogą elektroniczną, pocztą tradycyjną bądź telefonicznie z wykorzystaniem następujących danych:
Administrator/adres: KRYSTIAN SZCZUREK, STANISŁAW SZCZUREK oraz TOMASZ SZCZUREK  prowadzący działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej pod nazwą T.K.S.J."TONIX-MEBLE SZCZUREK" S.C., adres: Jaworniku 701, 32-400 Jawornik NIP: 6811978010 .
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel: (od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-12.00).
Jeżeli jest to dla Ciebie wygodniejsze, możesz również zrealizować swoje prawa przychodząc do siedziby firmy Jaworniku 701, 32-400 Jawornik.

Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jeżeli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z prawem.

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych osobowych:
Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia.

Zautomatyzowane podejmowanie decyzji:
Nie podejmujemy wobec Ciebie decyzji w sposób zautomatyzowany oraz nie podlegasz procesowi profilowania.

W przypadku jakichkolwiek pytań, uwag czy chęci wyrażenia swojej opinii zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak będzie to możliwe.


Zamów bezpłatny pomiar

Umów się na bezpłatny pomiar z naszym pracownikiem. Podczas spotkania, będziesz mógł ustalić wszystkie niezbędne informację na temat wymarzonej szafy, łóżka lub innego mebla. Dodatkowo nasz pracownik dostarczy ci próbki materiałów, z których zostaną wykonane Twoje meble. Na podstawie wykonanych pomiarów przedstawimy Ci dokładną wycenę, która uwzględni zarówno wybrane przez Ciebie materiały jak i specyfikę pomieszczenia. Nie zwlekaj i zadzwoń już dziś tel.: +48 12 357 20 31 (standardowy koszt wg stawek operatora) lub napisz do nas maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zapytaj Naszego pracownika przy pomiarze

Przy pomiarze koniecznie poproś o pokazanie zestawu wzorników kolorów, struktur, wykończeń, akcesoriów oraz poproś naszego pracownika o doradę. Nasi pracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą i potrafią doradzić w procesie podejmowania decyzji odnośnie zagospodarowania szafek elementami akcesoriów.

Akcesoriów do mebli jest ogromna ilość dlatego na naszych stronach skupiliśmy się jedynie na pokazaniu tematycznym zagadnienia więcej informacji uzyskają Państwo od naszego pracownika podczas konsultacji przy pomiarze.

*Bezpłatny pomiar przysługuje wyłącznie osobą, które zdecydują się na produkcje mebli w naszej Fabryce.

Go to top

© Copyright 2014 Tonix Meble Szczurek