Kolejny już raz Firma Tonix Meble Szczurek prezentowała swoje wyroby na targach w Nitrze. W tym roku na trwających sześć dni targach zaprezentowaliśmy nowe wzory krzeseł z linii fala i ślimak. Nowe wzory powstały po przeanalizowaniu trendów w Europie, a zwłaszcza tych powstających we Włoszech.

Kolejna nowością jaką prezentowała nasza firma to elementy wykończeniowe i ozdobne. Tutaj główny nacisk położyliśmy na nowe techniki zdobienia mebli dlatego na targach zaprezentowaliśmy wykończenia z grafiką na szkle oraz elementy grafiki na frontach. Zdobienie na szkle stanowi dodatkowe wykończenie zazwyczaj stosowane pomiędzy blatem a górną szafką. Grafiki umieszczone na szklanych taflach mocowane do ścian doskonale zastępują płytki i sprawiają, że meble kuchenne nabierają niebanalnego wyglądu.

Zostały przedstawione również nowe systemy do mebli kuchennych wprowadzone przez wiodące marki na rynku a więc Blum i Hafner. Dzięki stosowaniu najlepszych podzespołów w produkcji mebli ciągle podnosimy jakość naszych wyrobów jak również ich trwałość.

Minione targi w Nitrze trzeba uznać za bardzo udane. Wielu zwiedzających zainteresowanych naszymi propozycjami z zachwytem wypowiadało się o prezentowanych przez nas meblach, krzesłach, elementach wykończeniowych.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejne targi, na których z pewnością przedstawimy nowe wzory, nowinki i rozwiązania techniczne jak również doskonałe nasze produkty.

Niecierpliwych zapraszamy do firmy, gdzie doradzimy, przygotujemy projekt oraz z wielką radością zrealizujemy dla was meble w atrakcyjnej cenie ze znakomitych materiałów, w kolorystyce jaka sobie zapragniecie.

Zapraszamy do Firmy Tonix Meble Szczurek!

  • 01
  • 04
  • 03
  • 02
  • 05
Go to top

© Copyright 2014 Tonix Meble Szczurek