Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia targów na Słowacji na których będziemy prezentować nasze najnowsze rozwiązania odnośnie meblowania mieszkań. Będą więc i nowe systemy zabudowy kuchni, szafy wnękowe, wystrój pokoju dla dzieci i młodzieży, nowa linia mebli łazienkowych oraz stoły stołki i wiele innych elementów upiększających wnętrza domów. Targi co rok w marcu przynoszą nowe trendy i stanowią źródło inspiracji już od 26 lat dla całej branży zajmującej się wystrojem wnętrz.

Czytaj więcej...

Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia targów na Słowacji na których będziemy prezentować nasze najnowsze rozwiązania odnośnie meblowania mieszkań. Będą więc i nowe systemy zabudowy kuchni, szafy wnękowe, wystrój pokoju dla dzieci i młodzieży, nowa linia mebli łazienkowych oraz stoły stołki i wiele innych elementów upiększających wnętrza domów. Targi co rok w marcu przynoszą nowe trendy i stanowią źródło inspiracji już od 25 lat dla całej branży zajmującej się wystrojem wnętrz.

Czytaj więcej...

Kolejny już raz Firma Tonix Meble Szczurek prezentowała swoje wyroby na targach w Nitrze. W tym roku na trwających sześć dni targach zaprezentowaliśmy nowe wzory krzeseł z linii fala i ślimak. Nowe wzory powstały po przeanalizowaniu trendów w Europie, a zwłaszcza tych powstających we Włoszech.

Czytaj więcej...

Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia targów na Słowacji na których będziemy prezentować nasze najnowsze rozwiązania odnośnie meblowania mieszkań. Będą więc i nowe systemy zabudowy kuchni, szafy wnękowe, wystrój pokoju dla dzieci i młodzieży, nowa linia mebli łazienkowych oraz stoły stołki i wiele innych elementów upiększających wnętrza domów. Targi co rok w marcu przynoszą nowe trendy i stanowią źródło inspiracji już od 24 lat dla całej branży zajmującej się wystrojem wnętrz.

Czytaj więcej...

Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz „NÁBYTOK A BÝVANIE” 2014 stały się kolejnym z punktów, na którym Firma TONIX prezentowała swoje wyroby. Targi odbywały się od 11.03 do 16.03.2014r.

Podczas targów prócz przywiezionych na wystawę mebli kuchennych, stołów i stołków firma promowała swoje wyroby poprzez rozmowę z klientami indywidualnymi oraz przez rozdawanie ulotek, broszur i folderów. Jak co roku dobrem bodźcem okazały się słodycze, specjalnie przygotowane na tą okazję z logiem naszej firmy, które przyciągały do stanowiska wielu ciekawskich zwiedzających. Zwiedzający wśród wielu słów podziwu dla wyrobów Firmy TONIX chwalili sobie to, że wszystkie z proponowanych rozwiązań można było dostosować do indywidualnego klienta.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na kolejne już Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz „NÁBYTOK A BÝVANIE” 2014, na których bedziemy prezentować nasze wyroby.

Czytaj więcej...

Po raz kolejny zaprezentowaliśmy nasze wyroby na targach - Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz „NÁBYTOK A BÝVANIE" 2011.

Czytaj więcej...

Po raz kolejny zaprezentowaliśmy nasze wyroby na targach. Tym razem to Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz „NÁBYTOK A BÝVANIE" 2011.

Czytaj więcej...

Już zakończone zostały wszystkie prace przygotowawcze. Projekty naszych architektów nabierają realnych kształtów.

Czytaj więcej...

Go to top

© Copyright 2014 Tonix Meble Szczurek