Firma Tonix Meble-Szczurek swoje początki działalności notuje na rok 1998, w którym to zakład wytwarzania mebli rozpoczął swoją działalność. Założeniem Firmy było dostarczanie produktu najlepszego pod względem jakości wykonania oraz materiałów użytych do jego produkcji. Mebli o wysokiej jakości spełniających oczekiwania klientów.

Przez lata prowadzenia działalności firma wypracowała ugruntowaną pozycję na rynku i obecnie jest wśród grona firm, które spełniają oczekiwania klientów w zakresie wzornictwa i wysokich standardów proponowanych wyrobów. Produkuje przede wszystkim meble pod klienta, na zamówienie, wdrażając modę panującą na rynku, nowe wzory i proponując najnowsze rozwiązania podnoszące estetykę pomieszczeń, zwiększające ergonomię, ułatwiające korzystanie z gotowych mebli.

W swojej pracy opieramy się również o wypracowane przez lata wzory, których znaczną część można zobaczyć w naszym katalogu produktów na stronie. Jesteśmy także otwarci na nowe technologie w tym zadruki pełno-kolorowe na frontach meblowych, które podbijają rynek meblowy i stanową ciekawą alternatywę wykończeń.

W naszej ofercie znaleźć można meble kuchenne, narożniki kuchenne, meble pokojowe, meblościanki młodzieżowe, biurka, komody, stoły, ławo-stoły, krzesła.

Zapewniamy szeroką gamę kolorów i wykończeń, dodatkowo oferujemy pomiar, montaż, transport oraz znakomity kontakt na każdym etapie produkcji.

Firma Tonix Meble-Szczurek obecnie przechodzi etap rozbudowy i doposażania firmy w najnowszy park maszynowy, który pozwoli dodatkowo podnieść jakość świadczonych usług. Wiąże się to jednocześnie z podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników oraz możliwościami produkcyjnymi zakładu. Rozbudowa, pozwoli na przeprowadzenie procesu produkcyjnego w ramach jednej linii produkcyjnej.

Rozbudowa przestrzeni zakładu pozwoli już w niedługim czasie na stworzenie przestrzennej prezentacji wyrobów, dzięki której klienci będą mogli bezpośrednio w firmie wybrać nie tylko wzory mebli ale także kolorystykę oraz techniki wykończeń oraz dodatki. Obecnie taką możliwość daje strona internetowa jak również szeroko prezentowane katalogi przedstawiane klientom podczas rozmowy i pomiaru.

Firma Tonix Meble-Szczurek dzięki tytanicznej pracy nad marką może pochwalić się znakomitymi rekomendacjami od wielu usatysfakcjonowanych klientów. Swoje wyroby przedstawia cyklicznie na targach zarówno w kraju jak i poza jego granicami czego przykładem mogą tutaj być Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz „NÁBYTOK A BÝVANIE" w Nitrze na Słowacji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się szerzej z nasza firmą i skorzystania z naszej oferty.

Targi Nitra 2017 - zapraszamy

Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia targów na Słowacji na których będziemy prezentować nasze najnowsze rozwiązania odnośnie meblowania mieszkań. Będą więc i nowe systemy zabudowy kuchni, szafy wnękowe, wystrój pokoju dla...

Czytaj więcej

Nitra 2016 - zapraszamy!

Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia targów na Słowacji na których będziemy prezentować nasze najnowsze rozwiązania odnośnie meblowania mieszkań. Będą więc i nowe systemy zabudowy kuchni, szafy wnękowe, wystrój pokoju dla...

Czytaj więcej

Targi - Nitra 2015

Kolejny już raz Firma Tonix Meble Szczurek prezentowała swoje wyroby na targach w Nitrze. W tym roku na trwających sześć dni targach zaprezentowaliśmy nowe wzory krzeseł z linii fala i...

Czytaj więcej

    Multimedia i katalogi
Katalog  |   Strefa Klienta

Tonix- Meble Szczurek

Jawornik 701, 32-400 Myślenice
mapa przod

Kontakt

tel.: +48 12 357 20 31
fax +48 12 272 24 28
firma@mebleszczurek.com.pl

 

Go to top

© Copyright 2014 Tonix Meble Szczurek